Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Назар Холодницький

П'ятниця, 21 серпня 2020, 13:18

Холодницький більше не очолюватиме Антикорупційну прокуратуру

Назар Холодницький

Керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького звільнили з посади.

Про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на своїй сторінці у Фейсбуці.

Згідно із наказом генпрокурорки Ірини Венедіктової, з 21 серпня Назара Холодницького звільнили з посади очільника САП.

 

 

Сам Холодницький не пояснив причини свого звільнення, натомість написав, чого досягла САП під його керівництвом та з якими викликами їй довелось зустрітись. Зокрема, "цілковите несприйняття" САП і НАБУ, як інституції зі сторони Генпрокуратури.

Він додав, що за час його каденції змінилось 4 генпрокурори, кожен із яких "у свій власний спосіб хотів створити режим підзвітності САП".

За словами Холодницького, за 5 років його роботи НАБУ І САП встановили збитків у кримінальних провадженнях на понад 200 мільярдів гривень, притягнули до відповідальності 16 народних депутатів, 22 топпосадовців, 47 суддів, 68 керівників державних підприємств та 17 вищих посадових осіб державних органів.

Нагадаємо, 30 листопада 2015 року львів'янин Назар Холодницький став  керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. У березні 2018 року його хотіли звільнити з посади за неналежне виконання службових обов'язків, а саме: розголошення таємниці.

Крім цього, у березні 2019 року посол США в Україні Марі Йованович заявила, що необхідно замінити керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

А у червні 2019 року його звинувачували у поданні недостовірних відомостей у декларації за 2016-2017 роки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.