Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Винники

Четвер, 17 вересня 2020, 17:30

Винники судяться з КМУ щодо включення міста до складу Львівської ОТГ

Винники

Винниківська міськрада подала до суду на рішення Кабінету міністрів про включення міста до складу Львівської ОТГ.

Про це повідомляє міський голова Винник Володимир Квурт на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Сьогодні відбулося друге підготовче засідання Окружного адміністративного суду міста Києва у справі міста Винники проти Кабінету міністрів України" – написав Володимир Квурт.

За його словами, суд вирішив розділити провадження на дві справи:

– скасування розпорядження КМУ про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області;

– скасування розпорядження КМУ про формування територій територіальних громад Львівської області та затвердження їх адміністративних центрів.

Суд не взяв до уваги заперечення Винниківської міськради, що ці справи взаємопов'язані, випливають одне з одного і не можуть слухатися окремо.

"Наступні засідання повинні відбутися 15 жовтня. Можливо, що хтось в такий спосіб хоче затягнути розгляд справи, але ми будемо відстоювати інтереси громади" – заявив Володимир Квурт.

Зазначимо, ще у липні начальниця юридичного відділу Винниківської міської ради Мар'яна Кричковська розповіла Варіантам, що місто оскаржило рішення Кабміну щодо входження міста до складу Львівської ОТГ.

Нагадаємо, 10 червня уряд опублікував перспективний план розвитку Львівської області, затверджений за поданням Львівської ОДА ще 27 травня, який передбачає створення Львівської ОТГ у форматі "великого Львова" й який, як вважають експерти, розробили з порушеннями і без консультацій з громадськістю.

Згідно із змінами, на території Львівської області створюють 73 об'єднані територіальні громади разом із Львівською ОТГ до складу якої увійдуть 18 населених пунктів, разом із Винниками. А 12 червня уряд затвердив план утворення нових районів на Львівщині – їх буде сім.

Протестуючи проти цього рішення, представники приміських громад Львова, яких об'єднали зі Львовом ще на початку червня заявили, що звертатимуться у Раду Європи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.