Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Максим Степанов

Вівторок, 6 жовтня 2020, 10:35

МОЗ посилить карантин, якщо заповнюваність ліканяних ліжок складе 60%

Максим Степанов

Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість введення жорсткого карантину по всій країні у випадку збільшення захворюваності на Covid-19.

Про це повідомив Максим Степанов в ефірі програми "Свобода слова".

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що у випадку заповнюваності 60% лікарняних ліжок, міністерство пропонуватиме запровадити посилені карантинні обмеження у всій країні.

"Якщо заповнюваність ліжок збільшуватиметься такими темпами, і ми вийдемо більше ніж на 60%, то ми пропонуватимемо не діяти виключно в умовах адаптивного карантину, коли залежно від епідситуації в регіонах встановлюють різні рівні обмежень, а запропонуємо запроваджувати жорсткіші обмеженням на території всієї країни", – сказав Cтепанов.

Степанов зазначив, що протягом минулого тижня кількість пацієнтів, госпіталізованих із COVID-19 або підозрою на нього, збільшилася на 2 500 осіб.

"Коли ми говоримо про жорсткіші обмеження, ми не говоримо про повну зупинку країни. Я не вважаю, що треба робити повний локдаун, але певні обмеження треба запроваджувати, щоб розривати ланцюг передачі захворювання", – сказав він.

Нагадаємо, станом на сьогодні в Україні зафіксували 234 584 випадків зараження коронавірусом та 4 520 смертей.

Додамо, з 5 жовтня за рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС жоден район області не потрапив до червоної зони.

З серпня в Україні запрацювавала нова система рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Регіони України поділили на зелену, жовту, помаранчеву і червону зону. Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня, продовжили до 31 жовтня.

На Львівщині в рамках розгортання "другої хвилі" боротьби з коронавірусом залучать додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.