Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Дрогобич

П'ятниця, 20 листопада 2020, 11:54

На Дрогобиччині за добу зафіксували найбільше інфікованих на Covid-19

Дрогобич

За добу у Дрогобицькому районі зафіксували 64 нових випадків інфікування коронавірусом, що найбільше з-поміж усіх районів області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 20 листопада, у Львівській області підтвердили інфікування на Covid-19 за добу у 687 особи, найбільше – у Львові (306), Дрогобицькому (спільно із Дрогобичем, Бориславом і Трускавцем – 64), Миколаївському (спільно із Новим Роздолом – 46) та Стрийському (спільно із Стриєм – 44) районах.

 

 

Нагадаємо, 11 листопада уряд запровадив в Україні "карантин вихідного дня", який діятиме до кінця місяця, та скасував поділ країни на карантинні зони. Під час цього карантину, у суботу та неділю, мають працювати лише продуктові магазини, аптеки, АЗС, фінансові установи, СТО, доставка їжі, торгівля засобами гігієни, ветеринарними препаратами і кормами.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня, продовжили до 31 грудня, однак 13 жовтня уряд вніс зміни до індикаторів та критеріїв, якими визначається карантин на території країни.

Додамо, у серпні на Львівщині в рамках розгортання "другої хвилі" боротьби з коронавірусом обіцяли залучити додатково 3,5 тисячі лікарняних ліжок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.