Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

перехрестя вул.Бандери – Чупринки

google.com.ua

П'ятниця, 27 листопада 2020, 17:02

У Львові змінять громадський простір на перехресті Бандери – Чупринки

перехрестя вул.Бандери – Чупринки

Андрій Садовий створив робочу групу для перепланування громадського простору на перехресті вул. С. Бандери – вул. Генерала Т. Чупринки.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №539 від 23 листопада 2020 року.

Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу для перепланування громадського простору на перехресті вул. С. Бандери – вул. Генерала Т. Чупринки.

"Утворити робочу групу для перепланування громадського простору на перехресті вул. С. Бандери – вул. Генерала Т. Чупринки" – йдеться у документі.

Керівником робочої групи став начальник відділу інвестиційних проектів ЛКП "Львівавтодор" Павло Сирватка. До складу групи також увійшли: директорка департаменту економічного розвитку міськради Ірина Кулинич, начальник управління архітектури та урбаністики міськради Антон Коломєйцев, начальниця управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування міськради Олександра Сладкова.

Робоча група має розглянути ескіз облаштування громадського простору на перехресті вул. С. Бандери – вул. Генерала Т. Чупринки, запропонований громадською організацією "Плато" та узгодити його з представниками громадськості і бізнесу.

Нагадаємо, з 28 вересня у Львові розпочали ремонт вул. С. Бандери, на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Довжина ділянки вулиці, яку ремонтують, – 1 км 50 м, її поетапно перекриватимуть її для руху транспорту. Виконує роботи ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" на замовлення ЛКП "Львівавтодор". Загальна вартість реконструкції – 209,5 млн грн. 

Ще у грудні 2018 року у Львові презентували проект реконструкції вул. Степана Бандери, яка здійснюється у рамках проекту "Вулиця для всіх". Ще у 2015 році Львів та Лейпціг підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає перепланування цієї вулиці. 

А у лютому 2019 року "Львівавтодор" замовив проект реконструкції вул. С.Бандери за 1,7 млн грн у інституту "Містопроект".

У травні цього року голова Львівської ОДА Максим Козицький погодив для Львівської міськради проектну документацію реконструкції вул. С. Бандери вартістю у 246 млн грн.

Загалом ремонт цієї вулиці триватиме до весни 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.