Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

карантин у Львові

П'ятниця, 4 грудня 2020, 10:37

МОЗ з січня планує запровадити жорсткий карантин

карантин у Львові

МОЗ пропонує запровадити жорсткий карантин на три тижні, починаючи із перших чисел січня.

Про це повідомляє Українська правда.

Як заявив сьогодні, 4 грудня, на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов, міністерство не буде пропонувати запроваджувати локдаун до кінця року, але запропонує жорсткий карантин із перших чисел січня на три тижні.

"Усі лікарі розуміють, що з кінця січня і протягом лютого очікується сезонний пік захворюваності на грип. Це призведе до серйозного навантаження на медичну систему, тому до цього періоду потрібно підійти з мінімально можливими цифрами захворюваності на Covid-19, із мінімальною кількістю госпіталізованих із Covid-19. Ми як Міністерство охорони здоров'я не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня, адже бачимо стабільний приріст нових випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків" – наголсив Максим Степанов.

За його словами, у зв’язку з тим, що рівень захворюваності та рівень госпіталізації залишаються на досить високому рівні, міністерство пропонує  запровадити плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня.

"Вважаємо, що тривалість такого карантину для досягнення максимального ефекту має бути три тижні" – додав Максим Степанов.

Нагадаємо, 2 грудня в Україні скасували "карантин вихідного дня", який уряд запровадив 11 листопада. Відтепер по всій території країни діятимуть обмеження помаранчевої зони.

Загалом карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня, продовжили до 31 грудня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.