Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Монумент слави

П'ятниця, 18 грудня 2020, 13:36

У Львові оголосять архітектурний конкурс на зведення меморіалу українським воїнам

Монумент слави

Міськрада оголосить архітектурний конкурс на облаштування меморіал українським воїнам на місці Монумента слави.

Сьогодні, 18 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію та облаштування території, обмеженої вулицями Стрийська, Героїв Майдану, Д. Вітовського та пл. І.Франка.

Згідно із документом, на місці Монумента слави у Львові мають облаштувати меморіал українським воїнам, а монумент має демонтувати Галицька РА.

"Цим рішення ми актуалізовуємо учасників робочої групи, визначаємо забезпечення проведення містобудівного та загально-технічного обстеження стану території, обмеженої цими вулицями, розробка пропозицій щодо визначення умов архітектурного конкурсу та розробка дорожньої карти щодо впровадження і врахування створення меморіалу для пошанування українського воїна", – наголосив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Конкурс має організувати управління архітектури та урбаністики Львівської міськради, погодити його програму та умови, затвердити склад журі.

Наприкінці квітня 2018 року у місті розпочали огородження Монументу Слави через її аварійний стан. Львівські депутати виділили на це 400 000 грн, а ще раніше міськрада дозволила демонтувати стелу із Монументу Слави та передати її до музею "Територія терору". А у травні минулого року міськрада заявила, що наразі не може демонтувати стелу Монументу Слави через складність робіт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.