Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад у Львові

Четвер, 4 лютого 2021, 16:58

На Львівщині під час вакцинації працюватимуть 14 мобільних бригад

медичний заклад у Львові

У області створили 14 мобільних бригад з вакцинування від Covid-19.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради. 

Як заявила керівниця Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Наталія Іванченко-Тімко, у області працюватимуть 14 мобільних бригад з вакцинування від коронавірусу, з них 10 – у Львові та 4 – в області.

"У середині лютого на Львівщині ми плануємо розпочинати перший етап вакцинування населення від коронавірусної інфекції. Першочергово щеплювати будуть лікарів ковідних лікарень, працівників бригад швидкої медичної допомоги, працівників безпосередньо цих мобільних бригад, медичних працівників лабораторій, які здійснюють дослідження зразків, а також людей похилого віку, які перебувають у закритих організованих приміщеннях, тобто геріатричних пансіонатах та інтернатах", – зазначила Іванченко-Тімко.

За її словами, мобільна бригада забиратиме вакцину і переміщатиметься по тимчасово створених пунктах щеплень на базі ковідних лікарень або на базі інтернатів.

"Саме там буде здійснюватися профілактичне щеплення, спостереження за пацієнтом впродовж півгодини. Відтак через 21-28 днів можна буде прийти на повторне вакцинування" – додала Наталія Іванченко-Тімко.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я Львівщина отримає вакцину в середині лютого після розподілу по регіонах. Очікується, що це буде вакцина Pfizer-BioNTech, а пізніше – Moderna.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я планує у лютому розпочати масову вакцинацію від Covid-19. У грудні минулого року МОЗ представило план вакцинації населення від коронавірусу. Він включає в себе п'ять етапів, а вакцинацію планують провести для не менш ніж 50% населення країни.

Також на першому етапі вакцинації в Україні працюватимуть 500 мобільних бригад, а з 10 лютого запустять сайт для запису на вакцинацію проти коронавірусу.

Додамо, українців можуть вакцинувати трьома різними вакцинами від Covid-19, а 29 січня Верховна Рада погодила на екстрену реєстрацію вакцин проти коронавірусу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.