Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

прибирання міста

Четвер, 11 лютого 2021, 10:23

На вулиці Львова виїхали більше 130 одиниць снігоприбиральної техніки

прибирання міста

Сьогодні зранку у місті для посипання вулиць використали 489 куб.м піскосуміші.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні зранку місто прибирали 135 одиниць снігоприбиральної техніки, а для посипання вулиць використали 489 куб.м піскосуміші та 88 тонн реагентів і солі. 

Всі комунальні служби продовжують працювати.

"Техніка буде працювати і вдень, і вночі. Транспорт виїхав, автобуси виїхали всі, була лише затримка трамваїв десь на 15 хвилин на вул. Городоцькій, але оперативно все вирішили і зараз все нормально. Ми створюємо в районах аварійні бригади, аби унеможливити замерзання інженерних мереж, адже наближаються сильні морози", – наголосила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Зазначимо, 8 лютого міський голова Львова Андрій Садовий та чиновники Львівської міської ради долучились до загальноміського прибирання вулиць від снігу. Детальніше – у статті Варіантів "Лапата лопата". Крім цього, для двірників, які прибирають місто від снігу, планують виділити премії.

А вчора через сильні снігопади Львівська міськрада закликала підприємства і організації перевести своїх працівників на дистанційну роботу.

Нагадаємо, з 19 листопада 2020 року Львівська міська рада запровадила цілодобове чергування снігоприбиральної техніки у місті. Для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова у зимовий період буде задіяно 138 одиниць техніки. Місто має також 24 тисяч тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тисяч тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Натомість у 2019 році комунальні підприємства Львова задіяли снігоприбиральну техніку з 11 листопада.

Додамо, доріжки у парках Львова вирішили посипати кавовою гущею для боротьби з ожеледицею. Такий пілотний проект стартував у парку "700-річчя Львова".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.