Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

школа у Львові

П'ятниця, 12 березня 2021, 10:20

У львівських школах не запроваджуватимуть карантин

школа у Львові

До 16 березня навчальні заклади міста не переведуть на дистанційне навчання.  

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора, 11 березня, міський штабу з протидії коронавірусу вирішив дозволити школам Львова працювати у звичному режимі до вівторка, 16 березня. Натомість рішення щодо запровадження карантину прийматимуть у понеділок, 15 березня.

"Ми щоденно проводимо моніторинг ситуації щодо захворюваності на Covid-19 серед учнів та педагогічних працівників наших закладів освіти та щодо кількості учнів, які відвідуються школи. На сьогодні відсоток відвідуваності учнями шкіл становить 80%. Щодо кількості відсутніх з позитивним ПЛР-тестом, то на сьогодні такий є у 144 педагогічних працівників та 127 школярів. Можна сказати, що щоденно відбувається незначне зростання кількості захворілих – в межах 12−17 осіб. Заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі" – наголосила керівниця управління освіти міста Зоряна Довганик.

За її словами, кожна школа може самостійно приймати рішення щодо переходу на дистанційне навчання. Станом на сьогодні у місті є три школи, які призупинили освітній процес до кінця тижня, ще одна – до 19 березня.

Нагадаємо, з 9 березня обласна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендувала перевести всі навчальні заклади Львівщини на дистанційне навчання, а з 15 березня розпочати канікули у школах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.