Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юлія Мендель

П'ятниця, 30 квітня 2021, 16:24

Мендель звільняється з посади речниці Зеленського

Юлія Мендель

Юлія Мендель залишає посаду речниці Володимира Зеленського та зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Прес-секретарка президента України Юлія Мендель залишає посаду речниці Володимира Зеленського. Вона продовжить тимчасово виконувати обов'язки до завершення процесу реорганізації комунікаційної роботи в Офісі президента, а після зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ.

"Юлія Мендель продовжує виконувати обов'язки прес-секретаря президента України – тимчасово, доки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу президента. Ухвалено рішення про посилення конкретних комунікаційних напрямів, у зв'язку з чим Юлія Мендель зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ", – наголосив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, на сьогодні комунікація всіх ініціатив президента для зовнішніх споживачів потребує суттєвого посилення.

"Мендель має відмінні зв'язки у цьому секторі медійної спільноти та зможе бути ефективною як радник із міжнародних комунікацій", – додав Подоляк.

Зазначимо, Зеленський призначив Мендель своєю речницею 3 червня 2019 року. Цю посаду вона обійняла за результатами конкурсу, який оголосив Зеленський. Усього було майже 4 тисячі конкурсантів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.