Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Понеділок, 24 травня 2021, 14:31

Козицький ліквідував департамент ЖКГ Львівської ОДА

Максим Козицький

Максим Козицький реорганізував структуру Львівської ОДА та ліквідував департамент ЖКГ.

Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №383/0/5-21 від 21 травня 2021 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням вніс зміни до структури обласної державної адміністрації, яка була затверджена у 2015 році. 

Зокрема, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА вирішили ліквідували, приєднавши його до департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації, що відтепер отримав назву – департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства.

"Визнати правонаступником департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації" – йдеться у розпорядженні.

У новоствореному департаменті працюватимуть 45 осіб, а загальна чисельність штату Львівської ОДА внаслідок цієї реорганізації зменшиться на 6 посад – з 757 до 751.

Крім цього, Козицький доручив створити комісію з припинення діяльності департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства та призначити її головою керівника департаменту ПЕК.

Зазначимо, станом на сьогодні у департаменту ЖКГ немає керівника, а тимчасово обов'яки директора виконує перша заступниця Олена Олещук. А з травня 2020 року директором департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА є Богдан Кейван.

Нагадаємо, станом на січень цього року загальна кількість посадовців у Львівській ОДА становила 757 осіб. Також з грудня 2020 року є нові посади у департаменті економічної політики облдержадміністрації, у липні того ж року у департаменті охорони здоров'я та департаменті архітектури та розвитку містобудування затвердили 10 нових посад, а з лютого минулого року з'явилися нові посади у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Додамо, у 2015 році в структурі Львівської облдержадміністрації відбулися зміни: кількість штатних пасад в установі скоротили до 648 осіб та створили 12 структурних підрозділів. Офіційно нова структура Львівської ОДА запрацювала з січня 2016 року.

Додамо, у січні цього року Козицький затвердив граничну кількість працівників всіх новостворених районних державних адміністрацій області.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.