Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Лікарня Львівської залізниці

railway.lviv.ua

Середа, 20 жовтня 2021, 15:17

Лікарня Львівської залізниці розпочинає приймати пацієнтів з Covid-19

Лікарня Львівської залізниці

У області до госпіталізації хворих на коронавірус долучили клінічну лікарню Львівської залізниці.

Про це повідомила прес-служба Львівсько ОДА.

З 19 жовтня до переліку лікарень, які приймають пацієнтів із Covid-19, Міністерство охорони здоров’я долучило новий медичний заклад – клінічну лікарню Львівської залізниці.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, лікарня має необхідне обладнання, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус. Зараз тут планується розгорнути 100 ліжок.

"Список лікарень, які приймають пацієнтів з коронавірусом в області збільшується у зв’язку з необхідністю. Адже, зараз наповненість лікарень становить 57,25%. У стаціонарі перебуває 2806 осіб. За добу в області захворіло 943 особи, з них госпіталізовано 261 пацієнт" – пояснив Черерис.

За його словами, всі "ковідні" лікарні повинні відповідати певним вимогам та мати в наявності відповідне обладнання.

Зазначимо, станом на сьогодні у області до переліку "ковідних", включно з клінічною лікарнею Львівської залізниці, входять 24 заклади охорони здоров’я.

Нагадаємо, з 18 жовтня у Львові посилили карантин: у школах запровадили канікули, а ринкам, ТРЦ та ресторанам дозволили працювати лише за наявності вакцинованих працівників. Крім цього, у місті затвердили протокол для перевірки вакцинації в закладах Львова.

А з 21 жовтня в Україні стартують перевірки Сovid-сертифікатів правоохоронцями.

Додамо, раніше у МОЗ заявляли, що не планують посилювати карантин для вакцинованих колективів закладів, компаній чи установ, якщо їх регіон потраплятиме в "жовту" чи "червону" зону епідемічної небезпеки, натомість з 20 вересня запровадили Covid-сертифікати.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.