Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Середа, 8 грудня 2021, 11:53

Максимко Козицький прогулює сесії Львівської облради на вітрилах апатії

Максим Козицький

Депутат Львівської облради від фракції Слуга народу, голова Львівської ОДА Максим Козицький пропустив 21% пленарних засідань сесії та 94% засідань постійної комісії.

Про це йдеться у протоколах постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради та участі депутатів у сесіях Львівської обласної ради, оприлюднених на сайті Львівської облради.

Депутат Львівської облради від фракції "Слуга народу", голова Львівської ОДА Максим Козицький пропустив 21% пленарних засідань сесії.

3 14 пленарних засідань сесії Львівської облради Максим Козицький пропустив три: VI сесія 13 липня; VII сесія 30 вересня; продовження VII сесії 7 жовтня.

Зазначимо, на сайті Львівської облради немає інформації про участь депутатів в останній сесії Львівської обласної ради, яка відбулася вчора, 7 грудня.

Також Максим Козицький пропустив 94% засідань постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради, членом якої він є. Зокрема, Козицький був присутній на засіданні комісії 21 жовтня цього року, а на решті 16 засіданнях − відсутній.

Нагадаємо, 6 лютого 2019 року президент Володимир Зеленський у Червонограді офіційно представив нового голову Львівської ОДА Максима Козицького. Він до свого призначення був директором низки компаній, зокрема, й ТОВ "Еко-Оптіма", які працюють у галузі зеленої енергетики. Його фірма відкрила дві вітрові електростанції у Старосамбірському районі. Також він займається виробництвом електроенергії у Сокальському вітропарку.

У 2015 році Максим Козицький балотувався до Львівської облради від партії "Самопоміч", але не пройшов. Детальніше про склад партії можна дізнатися у статті Варіантів "Самопоміч рустикальна". Також раніше голова Львівської ОДА висувався "Фронтом Змін" кандидатом у депутати до Львівської міської ради по одномандатному округу №9.

У 2020 році Козицький задекларував майже три мільйони гривень доходу, які отримав за роботу в компаніях, де він був власником до свого призначення..

Козицький у червні 2020 року погодився очолити Львівський обласний осередок партії "Слуга народу" й очолив список партії на місцевих виборах-2020 до Львівської обласної ради. Він пройшов до облради від цієї партії.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.