Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

П'ятниця, 28 січня 2022, 15:05

На Львівщині планують встановити червону карантинну зону

коронавірус

Державна комісія ТЕБ і НС планує оголосити "червону" карантинну зону для Львівської області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 28 січня, державна комісія ТЕБ і НС планує встановити на території Львівської області "червону" карантинну зону. 

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, на Львівщині понад тиждень показник захворюваності на коронавірус перевищує 2 тисячі, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Крім цього, кількість викликів та виїздів бригад екстреної медичної допомоги за останній тиждень збільшилася майже вдвічі – зі 100-110 викликів на день минулого тижня до 180 та більше впродовж цього.

Також щоденно у медичні заклади області госпіталізують від 20 до 30 дітей.

'''Зважаючи, що тенденція наростання захворюваності не спадає, сьогодні ввечері відбудеться засідання державної комісії ТЕБ і НС, за результатами якої Львівщина може перейти у червону зону епідеміологічної небезпеки'" – наголосив Орест Чемерис.

Нагадаємо, з 19 січня через зростання випадків інфікування коронавірусом Львівську область віднесли до "помаранчевої" зони: з 24 січня учнів 5-11 класів всіх львівських шкіл перевели на онлайн-навчання, а з 26 січня у області перевели школи на дистанційне навчання, обмежили пасажирські перевезення і заборонили роботу розважальних закладів.

Додамо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 31 березня 2022 року. А з 24 лютого 2021 року запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.