Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

morshyn gov ua

П'ятниця, 25 лютого 2022, 10:55

У Моршині ввели комендантську годину

morshyn gov ua

Комендантську годину вводять від 24 лютого з 22 до 6:30.

Про це повідомила пресслужба Моршинської міської ради.

"Відповідно до наказу Стрийської районної державної адміністрації #5 від 24 лютого 2022 року та п. 2. рішення ради оборони Стрийського району, від 24 лютого 2022 року, з 22.00 год. запроваджено комендантську годину, яка діятиме з 22.00 год. вечора по 6.30 год. ранку щоденно, строком на 30 днів. Комендантська година передбачає заборону перебування на вулицях, та інших громадських місцях, без спеціально виданих посвідчень і перепусток",–йдеться у повідомленні Моршинської міської ради.

Зазначив, вчора, 24 лютого, вранці Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Обстрілів зазнали військові частини у містах Новий Калинів, Броди, Кам'янка-Бузька. Президент Володимир Зеленський оголосив про розірвання дипломатичних відносин із Російською Федерацією.

В Україні ввели воєнний стан, а аеропорт Львова скасував всі рейси.

На час дії воєнного стану на базі Львівської ОДА працюватиме обласна військова адміністрація, яку очолив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Станом на 09:30 год ситуація у місті стабільна. Вулиці Львова патрулюють правоохоронці з собаками.

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.