Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сокаль

П'ятниця, 8 квітня 2022, 11:51

У Сокалі дозволили продавати пиво та вино

Сокаль

На території Сокальської ОТГ з 8 квітня послабили заборону на продаж алкоголю: дозволили продавати пиво, вино та слабоалкогольні напої.

Про це повідомляє Сокальська міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 7 квітня, міський голова Сокаля Сергій Касян підписав розпорядження, яким дозволив з 8 квітня продавати на території Сокальської ОТГ слабоалкогольних напоїв, зокрема, пива і вина, з 10:00 год до 20:00 год.

Зокрема, кафе, ресторани можуть щоденно продавати слабоалкогольні напої у зазначені години. Натомість заборона на продаж міцного алкоголю у місті продовжує діяти.

Крім цього, на час дії воєнного стану слабоалкогольні напої заборонено продавати правоохоронцям, військовослужбовцям та людям, які виконують завдання із нацбезпеки.

Зазначимо, Сокальська міськрада з 28 лютого повністю заборонила продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин закладами торгівлі та громадського харчування усіх форм власності.

Нагадаємо, раніше Варіанти склали перелік ОТГ Львівщини, які на час дії воєнного стану повністю або частково заборонили продаж алкоголю. А з 1 квітня на території Мурованської та Жидачівської ОТГ вдень дозволили продавати алкогольні напої та пиво.

У Стрию з 6 квітня можна продавати слабоалкогольні напої, крім неділі, а на території Новояричівської громади встановили

 обмеження: лише одну пляшку одній людині. 

Також у Львові з 1 березня магазинам та закладам громадського харчування повністю заборонено продавати алкогольні напої, однак петиція про дозвіл на продаж у Львові алкогольних напоїв міцністю до 20% за день набрала необхідну кількість голосів. Її мають розглянути депутати на сесії міської ради.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram