Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Кобзарев

Середа, 6 липня 2022, 15:53

Міському військовику Кобзареву нарахували у червні 80 тисяч

Олександр Кобзарев

Директор комунальної установи Львова Інститут міста Олександр Кобзарев служить в ЗСУ.

Про це Варіантам стало відомо з офіційної відповіді, яку редакція отримала на журналістський запит.

"Олександр Кобзарев з 24 березня 2022 року увільнений від виконання посадових обов'язків на час проходження військової служби, із збереженням посади та середнього заробітку до закінчення особливого стану або до дня фактичного звільнення з військової служби", – йдеться у відповіді.

Олександру Кобзареву у червні, як зарахованому на службу в ЗСУ, в Інституті міста нарахували середню заробітну плату мобілізованого 80 082,16 грн, з якої утримали військовий збір – 1 201,23 грн та ПДФО – 1 4414,79 грн. Фактично виплачена сума коштів за місяць склала 64 466,14 грн.

Нагадаємо, що 1 липня Верхована Рада України ухвалила закон, де мобілізованим працівникам скасували збереження середнього заробітку. Наразі закон ще має підписати президент України. 

У січні 2022 року посадовець отримав 63 тисячі гривень зарплати, а у травні йому нарахували 80 тисячі гривень зарплати.

Зазначимо, що Олександр Кобзарев на місцевих виборах-2020 пройшов до Львівської обласної ради від партії Самопоміч, офіційно – безпартійний. На місцевих виборах у 2015 році був кандидатом до Львівської обласної ради від "Самопомочі", але не пройшов.

Він з 2010 року очолює комунальну установу "Інститут міста". До цього був HR-директором компанії "Ваш Сад" (Одеса) та директором ПП "Pucelik Consulting Group" (Одеса).

У 2020 році Кобзарев задекларував 668 тисяч гривень доходу.

Додамо, що 1 березня виконавчий комітет визначив Інститут міста уповноваженим органом від Львівської міської ради на отримання коштів для придбання товарів, робіт, послуг та дозволив самостійно ними розпоряджатися.

Однак Інститут міста відмовився надавати відповіді на запит про свою діяльність на час дії воєнного стану.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram