Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Вівторок, 23 серпня 2022, 13:33

Понад 40 випускників львівських шкіл отримають премії від міста за найвищі бали на мультитесті

Львів

Учням, які отримали 600 балів на цьогорічному тестуванні, виплатять по 15 тисяч гривень.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

З бюджету Львівської міської ради виділять кошти для виплати по 15 тисяч гривень випускниками львівських шкіл, які отримали максимальну кількість балів з 3 предметів на національному мультипредметному тесті. 

Загалом 42 львівських школярі отримали максимальних 600 балів: 40 навчались у міських закладах освіти, а 2 – у приватних. 

Зазначимо, найвищі 200 балів з одного предмету на національному мультитесті отримали 638 львівських випускників. Найбільше таких випусників має Львівський фізико-математичний ліцей – 73 учні отримали найвищі результати.

Також до трійки лідерів за результатами тесту ввійшли Львівська академічна гімназія, де 41 випускник отримав найвищий результат, та Львівська лінгвістична гімназія – 22 випускники.

Нагадаємо, Верховна Рада на рік спростила ЗНО, скасувала державну атестацію та вступні іспити через бойові дії. Як раніше повідомлялось, абітурієнти складали єдиний тест, який включає тестові питання з трьох предметів. Такий порядок є єдиним для вступу на всі спеціальності.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.