Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

генератор

Четвер, 22 грудня 2022, 14:58

У Львові зменшили вимоги щодо потужності генераторів для ОСББ

генератор

Львівські депутати спростили умови участі у програмі компенсації вартості придбання генераторів та зменшили вимоги щодо їх потужності.

Сьогодні, 22 грудня, на сесії Львівської міської ради депутати внесли зміни до програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської МТГ під час підготовки об’єктів до опалювального сезону 2022-2023 років.

"За" проголосував 41 депутат.

Згідно з документом, відтепер компенсацію вартості за придбаний генератор можуть отримати мешканці будинків з поверховістю від 2-х поверхів, номінальну потужність генератора знизили до 2,5 кВт, а також спростили перелік документів для ОСББ, які необхідно надати для участі у програмі. 

Зокрема, поріг номінальної потужності генератора, придбання якого місто частково компенсуватиме мешканцям, знизили від 3 кВт до 2,5 кВт включно. Відшкодування за придбання генератора можуть отримати ще й мешканці 2-поверхового будинку.

За інформацією Львівської міськради, станом на сьогодні на участь у цій програмі надійшло понад 80 заявок від ОСББ.

Нагадаємо, на початку листопада у Львові затвердили програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для ОСББ під час опалювального сезону. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн.

Крім цього, у грудні депутати Львівської міськради дозволили компенсувати 50% вартості генераторів для продуктових магазинів та кафе.

Додамо, у Держенергонагляді роз'яснили як правильно під'єднати генератор до будинку, а екологи розповіли про дозволи на викиди шкідливих речовин від генераторів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.