Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вул. Чупринки

Четвер, 12 січня 2023, 12:10

На вулиці Чупринки тимчасово перенесли зупинку громадського транспорту

вул. Чупринки

Зупинку транспорту перенесли на 30 метрів вперед у рамках реконструкції  перехрестя вул. С.Бандери – Чупринки.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

ЛКП "Львівавтодор" через облаштування безбар’єрної платформи зупинки громадського транспорту з боку вул. Чупринки у рамках реконструкції  перехрестя вул. С.Бандери – Чупринки, тимчасово переніс теперішню зупинку громадського транспорту на 30 м вперед.

"На території майбутнього транспортного хабу, з боку вул. Чупринки буде облаштовано безбар’єрну платформу зупинки громадського транспорту – платформа має стати вищою, щоб відповідати вимогам доступності для маломобільних груп населення. У зв’язку з цими роботами, зупинку громадського транспорту довелося тимчасово перенести по вул. Чупринки на 30 м.

Для облаштування тимчасової зупинки на новій локації було демонтовано частину огородження, а також встановлено дорожні знаки. Після завершення робіт щодо влаштування безбар’єрної платформи зупинку повернуть на попереднє місце. За сприятливих погодних умов роботи заплановано виконати за два тижні" – повідомили у ЛКП "Львівавтодор".

Нагадаємо, на перехресті вул. Чупринки – Бандери в межах проєкту з реконструкції вул. Бандери демонтували підпірну стінку та облаштовують громадський простір.

Також на площі встановлять питний фонтан, велостійки із вмонтованими розетками для електровелосипедів, стійки для стоянки та зарядки самокатів. Також на площі будуть вуличні меблі.

Додамо, з 19 грудня 2021 року вул. Бандери повністю відкрили для проїзду. Ремонт вулиці стартував наприкінці вересня 2020 року. Довжина ділянки вулиці, яку ремонтували, – 1 км 50 м, її поетапно перекривали для руху транспорту. 

Загальна вартість реконструкції становила 209,5 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.