Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

готель "Власта"

google.com.ua

П'ятниця, 20 січня 2023, 12:05

Садовий хоче приватизувати готель Власта для клінічних потреб

готель "Власта"

Виконком дозволив першому ТМО Львова взяти участь в аукціоні з приватизації готелю "Власта" та постановив сплатити реєстраційний внесок.

Сьогодні, 20 січня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про доцільність придбання єдиного майнового комплексу державного
підприємства "Готель "Власта".

Згідно з цим рішенням, виконком дозволив КНП "Львівське територіальне медичне об'єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" взяти участь в аукціоні з приватизації приміщення готелю "Власта" від імені міської ради, за умови подальшого схвалення цього рішення сесією Львівської міськради.

За словами директорки юридичного департаменту Львівської міськради Гелени Пайонкевич, щоб прийняти всі необхідні для цього рішення, міський голова Львова Андрій Садовий у цю неділю скликає позачергову сесію міськради.

"З метою облаштування додаткових ліжко-місць для розміщення хворих та потерпілих, що прибувають до Львова із зон, де безпосередньо ведуться бойові дії, прифронтових територій, а також інших осіб з числа внутрішньо переміщених, які потребують медичної допомоги та тимчасового місця проживання визнати доцільною участь КНП "ЛТМО "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" від імені міської ради в аукціоні з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства "Готель "Власта" за умови подальшого схвалення сесією Львівської міської ради" – йдеться у рішенні виконкому.

Також виконком доручив ТМО №1 подати заявку на участь в аукціоні від імені міської ради й сплатити реєстраційний внесок у розмірі 1 340 грн та гарантійний внесок у розмірі 1 398 719,98 грн з власних коштів підприємства.

Зазначимо, раніше комісії фінансів та охорони здоров'я міськради вирішили звернутися до міського голови Львова Андрія Садового щодо скликання позачергового засідання Львівської міської ради й уповноважити Львівську міськраду на участь в аукціоні з продажу готелю "Власта".

Також депутати планують направити звернення до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням зняти з аукціону на приватизацію приміщення готелю "Власта" й передати у власність першого ТМО Львова. 

Нагадаємо, на початку січня цього року Фонд держмайна виставив на продаж єдиний майновий комплекс державного підприємства "Готель "Власта". Аукціон стартує 23 січня, а початкова вартість готелю становить 6 993 600 грн. Будівля готелю має 12 поверхів та займає площу в 8174,7 м².

Зазначимо, інформація про приватизацію готелю "Власта" з'явилася ще у червні 2021 року, тому в Міноборони заявляли, що готель є неприбутковим.

Двозірковий готель "Власта", що належить Міноборони, знаходиться на вул. Клепарівській, 30 у 12-поверховій будівлі, яку спорудили в 1976 році. Сам готель займав 9 поверхів і має 157 номерів на 289 місць, а на трьох інших поверхах були розміщені гуртожитки військовослужбовців.

Як з'ясували Варіанти у статті "Паралельні світи Назарія Брезіцького" в 2021 році, частина готелю вже належить родині Назарія Брезіцького, кандидата на посаду міського голови Львова на виборах у 2020 році, засновника ГО "Ідея міста", який пов'язаний з рейдерським захопленням земель і підприємств у Львові.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.