Новини

Новини

Шахти ДП «Львіввугілля» перевірять на дотримання норм безпеки праці

Шахти ДП «Львіввугілля» перевірять на дотримання норм безпеки праці

portal.lviv.ua

Шахти ДП «Львіввугілля» перевірять на дотримання норм безпеки праці

Вівторок, 3 квітня 2012, 11:26

Спеціалісти ДП «Львіввугілля» спільно із інспекторами Західної міжрегіональної гірничо-технічної інспекції нагляду у вугільній промисловості розпочнуть сьогодні, 3 квітня, комісійні обстеження очисних вибоїв шахт. Про це повідомляє територіальне управління Держгірпромнагляду у Львівській області.

Перевірку ініціювало Міністерство енергетики та вугільної промисловості. Про це вчора, 2 квітня, під час чергового засідання науково-технічної ради на шахті «Степова» , повідомив перший заступник керівника Міненерговугілля Ігор Попович.

До 6 квітня експертна комісія планує надати остаточні висновки про причини аварії на шахті, які будуть використані для об'єктивного розслідування групового нещасного випадку спеціальною комісією та розроблення заходів для недопущення подібних аварій у подальшому.

Нагадаємо, 30 березня в селі Глухів Сокальського району Львівської області виникла пожежа на шахті «Степова» Державного підприємства «Львіввугілля». В шахті перебувала 201 особа, з них 12 – на аварійній ділянці. Під час гасіння пожежі двоє гірників отримали термічні опіки обличчя та рук середньої важкості, їх доправили до Червоноградської міської лікарні.

Крім того, територіальне управління Держгірпромнагляду у Львівській області підготувало подання про звільнення керівників шахти «Червоноградська», де протягом березня загинули двоє гірників. Територіальне управління провело перевірку стану промислової безпеки та охорони праці на ПАТ «Львівська вугільна компанія» та шахті «Червоноградська» Державного підприємства «Львіввугілля» відносно двох смертельних випадків, що сталися у березні 2012 року.

Зазначимо, 16 березня на шахті «Червоноградська» через раптовий зсув порід покрівлі у бортовому штреку загинув 39-річний гірник. 21 березня на поверхневому промисловому майданчику шахти «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» загинув 39-річний гірник.

30 березня на шахті «Межирічанській» ДП «Львіввугілля» смертельно травмувалася 49-річна жінка-машиніст електровоза.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.