Новини

Події

Тимошенкова тигриця на прізвисько Тигрюля привела потомство

Тимошенкова тигриця на прізвисько Тигрюля привела потомство

ua.comments.ua

Тимошенкова тигриця на прізвисько Тигрюля привела потомство

Понеділок, 7 травня 2012, 11:23

Самиця бенгальського тигра-альбіноса Тигрюля, яку подарувала Ялтинському зоопарку "Казка" екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, вперше стала мамою - на світ з'явилися чотири малюки (три самчики й одна самичка), - повідомив директор зоопарку Олег Зубков.

"Учора вранці в клітці, яку найзнаменитіша тигриця країни ділить зі своїм женихом із Франції Патрісом, працівники зоопарку виявили чотирьох малюків - трьох самчиків і одну самичку. Чотири малюки - це, звичайно, багато. Не один і не два, як завжди народжуються у тигрів. Для перших пологів - це більш ніж прекрасний результат. Вони живі-здорові, усе з ними гаразд. Це перший випадок народження білих тигрів в Україні за всю історію існування зоопарків. Історія білих тигрів бенгальських отримала своє продовження. Тепер їх не два, а цілих шість в Україні", - радіє директор зоопарку.

Потомство Тигрюлі здорове. Найменший самчик важить 950 г, найбільший - 1300 г. Тигрят відселили від батьків.

"Ми дуже переживаємо, що вона ще молода мама, недосвідчена, тому ми забрали тигринят і годуємо самі кожні дві години", - розповів Олег Зубков.

За його словами, про вагітність Тигрюлі працівники зоопарку знали, але інформацію тримали в таємниці. "Ми знали, що вона вагітна, але, пам'ятаючи про її попередню помилкову вагітність, не стали розбурхувати громадськість і вирішили - доки не народить, не повідомлятимемо", – зазначив директор зоопарку.

Імен у дитинчат Тигрюлі наразі немає, в зоопарку планують оголосити конкурс.

Нагадаємо, в серпні 2009 року на "Чорноморських іграх" в Скадовську тодішньому прем'єру України Юлія Тимошенко подарували маленьку самицю білого бенгальського тигра на прізвисько Тигрюля. Прем'єр віддала тварину до Ялтинського зоопарку "Казка".

Ю.Тимошенко іноді називали "Тигрюлею".


Джерело: «Інтерфакс-Україна»«Крим-Коментарі» 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.