Держстат припиняє публікувати інформацію про інвестиції у Львівщину

понеділок, 16 березня 2020 р. о 09:57
Держстат припиняє публікувати інформацію про інвестиції у Львівщину
інвестиції в Львівщину

Відтепер поширювати інформацію про прямі інвестиції буде виключно Нацбанк.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

"Органи державної статистики припиняють публікацію даних державного статистичного спостереження щодо інвестицій зовнішньоекономічної діяльності", – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що остання публікація даних щодо інвестицій зовнішньоекономічної діяльності за 2019 рік оприлюднена на офіційному вебсайті Держстату 13 березня 2020 року, а на інтернет-ресурсах територіальних органів Держстату її розмістять 18 березня 2020 року.

"Починаючи з даних за І квартал 2020 року, поширювати інформацію про прямі інвестиції буде виключно Національний банк" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 13 березня у Львові з'явилися 25 експрес-тестів для визначення коронавірусу. Раніше МОЗ напривили на Львівщину тест-системи для перевірки на коронавірус.

Того ж дня Україні через коронавірус померла людина – 71-річна жінка з Житомирської області, а Україна закрила кордон для іноземних громадян.

Раніше у Львові ввели заборону на проведення масових заходів.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024