На Львівщині хворих з підозрою на коронавірус утримуватимуть в санаторії Немирів

вівторок, 25 лютого 2020 р. о 12:40
На Львівщині хворих з підозрою на коронавірус утримуватимуть в санаторії Немирів
ua.sobieski.lubaczow.com.pl
санаторій "Немирів"

У санаторій везтимуть на карантин людей з підозрою на коронавірус, або тих, хто контактував з хворими.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 25 лютого, голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що Львівщина готова до можливого занесення коронавірусу на територію області. За його словами прийняли рішення про виділення коштів з резервного фонду, а також посилення заходів щодо перевірки всіх людей, які потрапляють на територію Львівської області через кордони.

"Ми прийняли рішення щодо визначення Львівської обласної інфекційної лікарні – базовою лікарнею для лікування у разі виявлення захворюваних. А також визначили санаторій Немирів як місце можливої обсервації, де можна тимчасово утримувати людей, які мали контакт з захворілими особами. Ми готові до приходу коронавірусу. Ми чітко знаємо, як займатися профілактикою та лікуванням таких захворювань на території України" – заявив Максим Козицький.

Він також додав, що лікарні Львівщини повністю забезпечені засобами індивідуального захисту, зокрема в області є більше 2 тисяч костюмів біологічного захисту.

Нагадаємо, сьогодні на своєму засіданні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Львівській ОДА вирішила скерувати до 25 млн грн на профілактику та реагування можливих випадків зараження коронавірусом.

Додамо, через спалах коронавірусу в Італії, у аеропорті Львова та пунктах пропуску пасажири проходитимуть обов'язкову температурну перевірку.

Зазначимо, вчора працівники Винниківського госпіталю оприлюднили звернення, у якому просять Львівську ОДА розслідувати прийняте 19 лютого чиновниками Львівської ОДА рішення – раптово провести навчання щодо готовності закладу до госпіталізації хворих з коронавірусом, яке призвело до того, що мешканці Винник заблокували в'їзд на територію госпіталю, боячись, що евакуйованих з Китаю українців помістять у цій лікарні.

Цього того ж дня Максим Козицький видав доручення припинити симуляційне навчання і не переводити пацієнтів в інші стаціонари. А вже 21 лютого нардеп від Слуги народу Святослав Юраш та ще 33 нардепи направили заяву до СБУ з вимогою порушити справу через протести у Винниках.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024