На Львівщині посилили карантинні обмеження через зростання інфікованих на Covid-19

четвер, 20 січня 2022 р. о 10:00

Обласна комісія ТЕБ і НС з 19 січня встановила на території Львівської області "помаранчеву" карантинну зону.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Вчора, 19 січня, обласна комісія ТЕБ і НС встановила на території Львівської області "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки через значний ріст хворих на коронавірус та збільшення динаміки госпіталізованих пацієнтів.

Саме тому з 19 січня у області, крім обмежень "жовтої" карантинної зони, діятимуть й обмеження "помаранчевої". Серед них:

- заповненість кінозалів не повинна перевищувати більше ніж 50% від загальної кількості місць;

- організація 4 м² на одну людину під час усіх масових заходах та 10 м² для відвідувачів спортзалів;

- у громадському транспорті загальна кількість стоячих пасажирів не має перевищувати 50%.

- у разі захворювання більше ніж 50% персоналу закладів освіти та учнів, навчання відбуватиметься дистанційно.

"Зараз на території Львівської області циркулюють одразу два штами коронавірусу – "Дельта" та "Омікрон". Зважаючи на це, кількість випадків захворюваності серед дорослого населення зросла майже у всіх районах, а найбільше у Львівському. Не менш важливо, що збільшилась кількість захворювань серед дітей. Якщо раніше цей показник становив 5% від загалу, то зараз він зріс удвічі – 10%" – наголосила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактичних хвороб МОЗ Наталія Іванченко.

За її словами, минулого тижня кількість госпіталізованих через коронавірус за добу в середньому сягала від 60 до 80 осіб, натомість зараз цей показник складає приблизно 160-180 осіб.

Нагадаємо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 31 березня 2022 року. А з 24 лютого 2021 року запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

З 7 грудня минулого року на території Львівської області діяла "жовта" карантинна зона, а з 19 січня через зростання випадків інфікування коронавірусом область віднесли до "помаранчевої" зони.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024