Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

коронавірус

Середа, 19 січня 2022, 16:05

Львівщина перебуває у помаранчевій зоні за динамікою госпіталізацій через Covid-19

коронавірус

Станом на сьогодні у "помаранчевій" зоні карантину перебувають п'ять областей. 

Про це повідомила прес-служба Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні, 19 січня, Львівська область через динаміку рівня госпіталізацій хворих на коронавірус перебуває у "помаранчевому" рівні епіднебезпеки, що є однією з умов для посилення карантину.

Зокрема, на Львівщині динаміка рівня госпіталізацій на 100 тисяч населення, яка не має переважати 50, перевищує допустимі показники та становить 57,4%.

Крім Львівщини, у "помаранчевій" зоні карантину перебувають Івано-Франківська, Рівненська, Сумська та Чернівецька області.

Нагадаємо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 31 березня 2022 року. А з 24 лютого 2021 року запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

З 7 грудня минулого року на території Львівської області діє "жовта" карантинна зона, а з 22 листопада у області для проїзду приміськими маршрутками або залізницею необхідно мати Covid-сертифікат.

Також з 6 грудня набули чинності оновлені правила адаптивного карантину для "жовтої" карантинної зони, які уряд затвердив ще 24 листопада 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.