На Львівщині за добу прийняли понад 300 переселенців

вівторок, 26 квітня 2022 р. о 16:29
На Львівщині за добу прийняли понад 300 переселенців
uz.gov.ua
переселенці

Всього в області прийняли та розселили 330 тисяч осіб.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

За останню добу до Львівської області прибули 309 вимушених переселенців, а всього на території Львівщини налічується 330 тисяч осіб.

"За добу розселили ще 309 людей, яких з дому прогнали воєнні дії рф. За офіційними даними, Львівська область від початку повномасштабного вторгнення прихистила 330 тисяч людей. Також значна кількість вимушених переселенців поселилась у рідних чи орендувала помешкання"– написав Козицький.

За його словами, у області є місця для ще 10 тисяч людей у державних та комунальних закладах, приблизно 600 – у приватній сфері.

Також за добу в області поліція опрацювала 1567 звернень про підозрілих людей чи об‘єкти.

Нагадаємо, 8 квітня Козицький повідомив про 450 тисяч переселенців на Львівщині, натомість 7 квітня він заявляв, що всього в області офіційно прийняли та розселили 289 тисяч осіб.

Крім цього, ще 31 березня голова Львівської ОВА повідомив про близько 500 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Однак, станом на 9 квітня, за даними Мінсоцполітики, у Львівській області зафіксували 50 тисяч внутрішньо переміщених українців.

Додамо, за даними Укрзалізниці, станом на 28 березня, з початку російського вторгнення швидкісними поїздами з областей, де тривають бойові дії, до Львова евакуювали 158 тисяч переселенців, які або оселилися на території Львівщини або виїхали до країн Євросоюзу.

Також 9 березня міський голова Львова Андрій Садовий порахував, що за два тижні війни Львів прийняв майже 200 тисяч переселенців.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024