Пан Солдат проведе Садовому експертизу проєкту будівництва сміттєпереробного заводу

вівторок, 12 липня 2022 р. о 15:52

Вартість експертизи щодо розробки проєкту з будівництва сміттєпереробного заводу становить 300 тисяч гривень.

Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" провело тендер у системі ProZorro на проведення комплексної експертизи стадій ТЕО та П за проєктом будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 у Львові, яку переможець тендеру має завершити до 31 серпня 2022 року.

Аукціон стартував 29 червня, участь у ньому взяли шість компаній, а переможцем торгів оголосили ТзОВ "Інститут експертно-технічних рішень у будівництві", що запропонувало завершити всі роботи за 292 634,17 грн.

Натомість початкова вартість послуг становила 1 492 027,20 грн.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Інститут експертно-технічних рішень у будівництві" зареєстроване з 2017 року у Києві, займається діяльністю у сфері архітектури. Керівником та кінцевим власником фірми є мешканець міста Покровськ Донецької області Андрій Солдат.

Нагадаємо, що у липні 2021 року місто підписало контракт на будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій, 13 з польською компанією Control Process S.A.

Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінювали у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

У грудні 2019 року ЛКП "Зелене місто" замовило за 41 млн грн підготовчі роботи для будівництва цього заводу на вул. Пластовій у фірми з Рівного.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024