Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Пластова

Четвер, 8 липня 2021, 16:31

Сміттєпереробний завод у Львові збудує польська фірма

вул. Пластова

У місті підписали контракт на будівництво сміттєпереробного комплексу з польською компанією Control Process S.A.

Про це сьогодні, 8 липня, під час свого звіту на сесії Львівстької міської ради повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

ЛКП "Зелене місто" підписало контракт із переможцем міжнародного тендеру на будівництво міттєпереробного заводу у Львові, компанією Control Process S.A.

"За останнім рішенням Європейський банк реконструкції і розвиткуправо підписати угоду отримала польська компанія Control Process S.A." – наголосив Садовий.

Нагадаємо, у жовтні ЄБРР вже обирав переможцем цього тендеру консорціум компаній WTT Netherlands BV (Нідерланди) – Axis Industries UAB (Литва), однак вони угоду не підписали й банк обрав польську компанію.

Раніше Варіанти повідомляли, що ЛКП "Зелене місто" планувало приступити до спорудження нового сміттєпереробного комплексу з вересня 2019 року. Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінювали у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

У грудні 2019 року ЛКП "Зелене місто" замовило за 41 млн грн підготовчі роботи для будівництва цього заводу на вул. Пластовій у фірми з Рівного. А вже 10 квітня 2020 року чотири компанії подали техпропозиції на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові: компанія Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина); компанія Control Process S.A. з Польщі; консорціум із двох фірм – WTT (Нідерланди) та Axis (Литва); консорціум із двох фірм – MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина).

Також 9 жовтня 2020 року виконком Львівської міськради затвердив нову проектну  документацію будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, тоді ж Львівський окружний адміністративний суд визнав законним рішення виконкому про будівництво цього сміттєпереробного комплексу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram