Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Пластова

Четвер, 22 жовтня 2020, 15:43

У Львові обрали компанію, яка до кінця року розпочне будівництво сміттєпереробного заводу

вул. Пластова

ЄБРР затвердив переможця міжнародного тендеру із будівництва сміттєпереробного заводу у Львові.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 22 жовтня, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) затвердив консорціум компаній WTT Netherlands BV (Нідерланди) – Axis Industries UAB (Литва) переможцем міжнародного тендеру на будівництво механіко-біологічного комплексу з переробки відходів у Львові.

Цей консорціум має приступити до будівництва заводу вже до кінця цього року, а станом на сьогодні тут завершуються підготовчі роботи.

Передбачається, що з моменту підписання договору реалізація проекту триватиме 24 місяці.

Раніше Варіанти повідомляли, що ЛКП "Зелене місто" планувало приступити до спорудження нового сміттєпереробного комплексу з вересня 2019 року. Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінюють у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

У грудні 2019 року ЛКП "Зелене місто" замовило за 41 млн грн підготовчі роботи для будівництва цього заводу на вул. Пластовій у фірми з Рівного. А вже 10 квітня минулого року чотири компанії подали техпропозиції на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові: компанія Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина); компанія Control Process S.A. з Польщі; консорціум із двох фірм – WTT (Нідерланди) та Axis (Литва); консорціум із двох фірм – MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина).

Також 9 жовтня цього року виконком Львівської міськради затвердив нову проектну  документацію будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, тоді ж Львівський окружний адміністративний суд визнав законним рішення виконкому про будівництво цього сміттєпереробного комплексу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.