Садовий організує архітектурний конкурс для тихого стрільбища у Грибовичах

пʼятниця, 7 жовтня 2022 р. о 13:00

Виконком вирішив провести архітектурний конкурс на кращу пропозицію стрілецького тиру поблизу сіл Великі Грибовичі та Малехів.

Сьогодні, 7 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про організацію та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на проєктну пропозицію стрілецького тиру та стрільбища у с. Великі Грибовичі (урочище "Нива") Львівської МТГ.

Цю ініціативу підтримали депутати Львівської міськради на сесії ще 29 вересня.

Згідно з документом, на земельній ділянці орієнтовною площею у 25 га, що знаходиться в межах сіл Великі Грибовичі та Малехів, планують облаштувати стрілецький тир для розвитку стрілецького спорту на території Львівської МТГ та проведення стрілецьких навчань для населення.

"Надати управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування функції замовника на організацію та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на проєктну пропозицію стрілецького тиру та стрільбища у с. Великі Грибовичі (урочище "Нива") Львівської МТГ з правом залучення до організації та проведення конкурсу третіх осіб" – йдеться у рішенні виконкому.

Управлінню архітектури та урбаністики міськради доручили затвердити програму, умови та склад журі цього архітектурного конкурсу.

Зазначимо, раніше заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач повідомив, що міськрада готує проєкт рішення щодо спорудження комплексу, де будуть представлені види спортивної стрільби, а також передбачені зони для відпочинку, ресторан, паркінг.

Нагадаємо, ще у лютому на розгляд депутатів Львівської міської ради внесли ухвалу, яка передбачає облаштування стрілецького полігону на 25 гектарах землі поруч із територією Грибовицького сміттєзвалища, на ділянках сіл Великі Грибовичі та Малехова.

Тоді ж депутати міськради заявляли, що проєкт цієї ухвали потрібно доробити через невизначеність – у ній не було вказано, що саме планують створити: спортивну споруду чи військовий полігон.

Мітки: архітектурний конкурс, виконком ЛМР, новини львова, стрільбище

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024