У Львові оголосять Всеукраїнський конкурс на будівництво крематорію

середа, 26 лютого 2020 р. о 10:40
У Львові оголосять Всеукраїнський конкурс на будівництво крематорію
google.com.ua
Голосівське кладовище

Для спорудження крематорію у місті міськрада передбачила 2 га землі на території Голосківського кладовища.

Про це повідомила комісія інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики Львівської міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 25 лютого, на своєму засіданні комісія інженерного господарства міськради підтримала питання щодо побудови крематорію на Голосківському кладовищі у Львові.

Зокрема, комісія вирішила провести Всеукраїнський конкурс на визначення найкращого проекту будівництва крематорію, а у жовтні-листопаді у міськраді плнують укласти договір з переможцем на проектні роботи із спорудження майбутнього крематорію.

Крематорій планують збудувати на територї Голосківського цвинтаря, на ділянці площею орієнтовно у 2 га.

Зазначимо, станом на сьогодні на території Львова є 12 кладовищ, однак із цих діючими є лише три – Голосківське, Сихівське і кладовище на території Рясного.

Нагадаємо, 19 вересня 2019 року у Львові провели публічну консультацію щодо доцільності будівництва крематорію. За даними управління інженерного господарства Львова, через 2-3 роки у місті зовсім не залишиться вільних ділянок для традиційних захоронень у землю.

Додамо, за день до цього львівські депутати на сесії не підтримали електронну петицію про відкриття крематорію у Львові, хоча міський голова Андрій Садовий створив робочу групу щодо будівництва крематорію ще 19 червня минулого року. Перше її засідання відбулося в липні. На ньому запропонували виокремити відповідну земельну ділянку ділянку, площею 2,2 га поблизу Голосківського цвинтаря.

Додамо, що сільради поблизу Львова відмовилися виділити землю для будівництва крематорію.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024