У Львові проведуть експертизу проєкту будівництва сміттєпереробного заводу

четвер, 16 червня 2022 р. о 13:44

ЛКП "Зелене місто" замовило за 1,4 мільйони гривень проведення експертизи щодо розробки проєкту з будівництва сміттєпереробного заводу.

Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" оголосило тендер у системі ProZorro на проведення комплексної експертизи стадій ТЕО та П за проєктом будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 у Львові, яку переможець тендеру має завершити до 31 серпня 2022 року.

Аукціон стартує після 24 червня, а вартість послуг становить 1 492 027,20 грн.

Нагадаємо, що у липні 2021 року місто підписало контракт на будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій, 13 з польською компанією Control Process S.A.

Вартість заводу, документи для будівництва якого виконком Львівської міськради затвердив у грудні 2018 року, попередньо оцінювали у 23 млн євро. У квітні 2018 року депутати міськради погодили отримання кредиту від ЄБРР у 25 млн євро, а вже у червні того ж року ЄБРР оголосив тендер на будівництво сміттєпереробного заводу.

У грудні 2019 року ЛКП "Зелене місто" замовило за 41 млн грн підготовчі роботи для будівництва цього заводу на вул. Пластовій у фірми з Рівного.

Мітки: вул Пластова, сміттєпереробний завод, закупівлі, новини львова, ProZorrо, ЛКП "Зелене місто"

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024