У Народному домі в Великих Грибовичах проживатимуть 80 переселенців

пʼятниця, 23 грудня 2022 р. о 13:15

Будівлю Народного дому у Великих Грибовичах переобладнали під житло для родин військових.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У приміщенні Народного дому у Великих Грибовичах Львівської МТГ відкрили житло для переселенців: родин військовослужбовців, які захищають Україну від російського окупанта, а також вдів та дітей-сиріт загиблих бійців.

За словами директора департаменту міської агломерації Львівської міськради Юрія Лукашевського, облаштовувати недобудований Народний дім під прихисток для переселенців розпочали у серпні. У будівлі є 18 кімнат та одне велике приміщення – тут облаштували місце для відпочинку, їдальню і кухню.

Також є 8 душових та 10 туалетних кабін, дві кімнати для прання та сушіння одягу. Загалом, у тут може жити 80 людей.

"Після нашої перемоги Народному дому повернуть його першочергову функцію" – додав Юрій Лукашевський.

Нагадаємо, наприкінці квітня стало відомо, що Львівська міськрада планує перепрофілювати будівлю Народного дому у Великих Грибовичах під житло для переселенців. У серпні стало відомо, що тут розселять родини військових, а також вдів та дітей-сиріт загиблих воїнів.

Додамо, 24 березня виконком Львівської міської ради прийняв рішення про будівництво нового житла для переселенців, у місті заявили, що виділять земельні ділянки для будівництва нового житла.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024