Увесь Львів чекає на суспільний камінг-аут під час дебатів Синютки та Садового

середа, 18 листопада 2020 р. о 15:24

Суспільне оприлюднило структуру дебатів між кандидатами на посаду голови Львівської ОТГ.  

Про це повідомляє UA: Львів.

Сьогодні, 18 листопада, о 19:25 год відбудеться програма Суспільного "Виборчий округ. Дебати" за участі кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ Андрія Садового (чинний мер Львова ) та Олега Синютки (народний депутат від партії "Європейська Солідарність", голова Львівської ОДА часів президентства Петра Порошенка).

Обидва кандидати ще 11 листопада підтвердили команді телеканалу UA: Львів про свою участь у програмі.

Програма, яка триватиме 90 хвилин, складатиметься із вступної та фінальної промов кожного з кандидатів та з таких п'яти блоків:

1. Львів-2020: Як воно є?;

2. Covid-19: виклики для місцевої влади;

3. Запитання від журналістів;

4. Громадський транспорт: Львівська ОТГ;

5. Віч-на-віч.

У першому, другому та четвертому блоках учасники матимуть хвилину для вступного слова, а потім ставитимуть 2 запитання одне одному. У третьому блоці журналісти матимуть можливість поставити по одному запитанню, яке буде однаковим для обох кандидатів. Натомість п'ятий блок – це перехресні дебати учасників. Опоненти ставитимуть один одному три запитання на будь-яку тему.

Порядок виступів учасників у кожному блоці програми визначить жеребкування, яке проведуть за кілька хвилин до початку телеефіру, якщо хтось із двох кандидатів не з'явиться, то прямий ефір проекту скорорять на 50%.

Крім цього, прямий ефір UA: Львів ретранслюватимуть кілька місцевих телеканалів та інтернет-порталів.

Нагадаємо, міська територіально-виборча комісія призначила другий тур виборів голови Львівської ОТГ на 22 листопада. Тоді ж Андрій Садовий викликав Олега Синютку на теледебати та запропонував їх провести на Суспільному.

Зазначимо, продюсерка Суспільне Львів Ірина Сандуляк є дружиною депутата Львівської облради Андрія Білоуса ("Народний контроль"), а міський голова Львова Андрій Садовий є хресним їхньої старшої доньки.

Дружина Садового, Катерина Кіт-Садова, є бенефіціарним власником ТзОВ "Захід.нет", ТРК "Люкс", ПП "Вісма-радіо-ТБ", ТзОВ "Контакт-Інформ", ТзОВ "Радіо Континент", ДП "Телевізійна та радіомовна компанія "Люкс", ПАТ "Радіокомпанія "Люкс", ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо великих доріг", ТОВ "Телерадіокомпанія "Белком", ТОВ Телерадіокомпанія "Світ", ТзОВ "Головний Дитячий Канал".

Мітки: Олег Синютка, новини львова, Андрій Садовий, Суспільне, UA: Львів, вибори міського голови Львова, вибори 2020

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024