ВСУ не дозволив Дублянам вийти з складу Львівської ОТГ

понеділок, 21 лютого 2022 р. о 11:34

Верховний Суд зупинив рішення апеляції про виключення Дублян зі складу Львівської ОТГ.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач на своїй сторінці у Фейсбуці.

У понеділок, 14 лютого, Верховний Суд, розглянувши клопотання Львівської ОДА, зупинив виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 вересня 2021 року щодо виключення міста Дубляни зі складу Львівської територіальної громади.

"Дубляни – частина Львівської ОТГ. Верховний Суд, розглянувши клопотання Львівської обласної державної адміністрації, зупинив виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 вересня 2021 року. До закінчення справи у касаційному порядку. Тобто Дубляни є і будуть частиною Львівської громади" – написав Любомир Зубач.

Суд задовільнив клопотання Львівської ОДА, у якому наголошувалося, що від'єднання Дублян від Львівської ОТГ призведе до значних змін в адміністративно-територіальному устрої Львівської області.

Зазначимо, у грудні 2021 року Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Окружного адмсуду Києва щодо законності виключення Дублян зі складу Львівської ОТГ

Додамо, у червні 2020 року уряд опублікував перспективний план розвитку Львівської області, затверджений за поданням Львівської ОДА, який як вважають експерти, розробили з порушеннями і без консультацій з громадськістю.

Згідно з ним на території Львівської області створили 73 об'єднані територіальні громади разом із Львівською ОТГ до складу якої увійшло й місто Дубляни.

Протестуючи проти цього рішення, представники приміських громад Львова, яких об'єднали зі Львовом, заявили, що звертатимуться у Раду Європи. Також у липні 2020 року суд визнав протиправною бездіяльність Львівської ОДА щодо врахування інтересів Малехівської сільради та постановив виключити громаду зі складу Львівської ОТГ.

Мітки: дубляни, новини львова, Верховний суд України, Любомир Зубач, ОТГ на Львівщині, Львівська ОТГ

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024