Новини

Новини

Сьогодні на Дністерській презентуватимуть мультфільм, створений важкохворими дітьми

Сьогодні на Дністерській презентуватимуть мультфільм, створений важкохворими дітьми

photoshopix.com

Сьогодні на Дністерській презентуватимуть мультфільм, створений важкохворими дітьми

Четвер, 22 серпня 2013, 10:41

Сьогодні, 22 серпня, о 18:00 год в актовому залі ЗСДМЦ («Чорнобильська лікарня»), на вул.Дністерській, 27, відбудеться презентація мультфільму створеного важкохворими дітьми.

У рамках благодійного марафону «Подаруй дитині надію» ініціативна творча група проекту «SUN Child», «Flammacor Film», спільно з дітьми ЗСДМЦ («Чорнобильська лікарня») представить першу роботу із серії анімаційних фільмів під назвою «Мрійник», повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Це мультик, анімований руками важкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у закладі, за мотивами веснянки «Царівна» з репертуару гурту «Джалапіта», що й стала саунд-треком до нього.

«Головний герой лялька Мрійник потраплятиме в різні пригоди, мандруватиме світом, пробуватиме різноманітні професії. Сьогодні він, в ролі Царевича, натхненний любов’ю долає нелегкий шлях, щоб врятувати поцілунком свою Царівну від чарів Злої Відьми. Щотижня діти ставали справжніми аніматорами на знімальному майданчику власного мультика, своїми руками створювали і знімали його кадр за кадром. Отож, прийшов час побачити плоди своєї праці і поділитися цим радісним моментом з першими глядачами, котрі прийдуть на цю невеличку, але доволі важливу прем’єру. Під час презентації музиканти гурту «Джалапіта» наживо виконають свої пісні для дітей та всіх присутніх», - розповів продюсер проекту Петро Климків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.