Новини

Новини

У Буському районі виявили незаконне розкрадання піску

У Буському районі виявили незаконне розкрадання піску

outsider13.blogspot.com

У Буському районі виявили незаконне розкрадання піску

Середа, 28 серпня 2013, 16:40

Заступник голови Буської районної ради Богдан Гринишин виявив факти незаконного видобування та вивезення піску поблизу села Балучин Буського району.

Гринишин переконаний, що до розкрадання причетні представники виконавчої влади та правоохоронних органів, передає прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода".

За словами Богдана Гринишина, йому поскаржилися жителі села Балучин, що поблизу їхнього села на території земель запасу відбувається незаконне вивезення піску у великих обсягах. "Разом із сільським головою Балучина Григорієм Цюманом ми виїхали на місце, на яке вказували селяни. Дорогою нам назустріч проїхало 7 вантажівок із піском. На місці ми виявили, що працює автонавантажувач, а видобування відбувається у промислових обсягах", – розповів свободівець. З цього приводу представники місцевого самоврядування одразу зателефонували до керівництва райдержадміністрації та в міліцію. Однак упродовж 3-х годин правоохоронці на виклик не прибули. Ба більше, увесь час свободівця переслідував автомобіль із затемненими вікнами.

"Я переконаний, що крадіжка піску – справа рук злочинного угрупування, яке прикриває місцева виконавча влада та правоохоронні органи", – заявив Богдан Гринишин. Націоналіст наголосив, що задля припинення незаконного видобування та вивезення піску він звертатиметься в обласні органи влади та правоохоронні структури.

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.