Новини

Новини

Євген Сверстюк представив свою нову книгу про творчість Гоголя

Євген Сверстюк представив свою нову книгу про творчість Гоголя

bookforum.ua

Євген Сверстюк представив свою нову книгу про творчість Гоголя

Четвер, 12 вересня 2013, 16:16

Євген Сверстюк презентував на Форумі видавців свою нову книжку, присвячену творчості Гоголя - «Гоголь і українська ніч».

Про це повідомляє прес-служба Форуму видавців.

Письменник зізнався, що над цією книжкою працював майже 40 років, але це не були роки сидіння над паперами його біографії, тому що, як зазначив пан Євген: «Гоголь завжди повертався до мене в житті».

«Нема там тих позитивних героїв, образи-негідники, але негативний персонаж має виховний вплив і є надія на те, що вони стануть людьми», - зазначив Сверстюк.

Прозвучало  запитання: "Гоголь український чи все ж таки російський митець?".  Сверстюк відповів, що не потрібно сперечатися, шукати зачіпок, а пізнати його таким яким він є насправді, з глибокою душею справжнього українця. «Він був самим собою і був українцем. Проживаючи в Петербурзі відчував всім серцем, що він українець».

Сверстюк також залишився небайдужим до теми входу України в ЄС, і на це запитання хто може завадити цьому, він відповів, що головний вибір України вже відбувся 1 грудня 1991 року. «Європейський вибір – вибір вартості. Наша природа вимагає свободи, права, закону рівного для всіх».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.