Новини

Події

Тернопільська міськрада дозволила тільки україномовні вивіски

Тернопільська міськрада дозволила тільки україномовні вивіски

frad-m.com.ua

Тернопільська міськрада дозволила тільки україномовні вивіски

Середа, 25 вересня 2013, 09:46

Тернопільська міська рада внесла зміни до правил міського благоустрою, які передбачають використання на усіх вивісках і табличках тільки державної мови.

Про це повідомила прес-служба Тернопільської міськради.

Крім того, рішенням сесії передбачено, як мають виглядати фасади будинків на вулицях Тернополя - особливо в центральній частині міста, і там, де є архітектурні пам'ятки.

"Не може бути так, що один будинок зелений, інший - рожевий. Вони мусять мати єдиний вигляд. Також в правилах благоустрою передбачено, як правильно монтувати вивіски та таблиці. Те, що вони мають бути виключно державною мовою, яка конкретно інформація повинна у них міститися. Таким чином тернополяни знатимуть, хто і який вид діяльності здійснює за тією чи іншою адресою", - зазначив міський голова Сергій Надал.

Серед змін у правилах благоустрою - і нові умови для об'єктів літньої торгівлі. Працювати за ними вони розпочнуть уже з наступного року.

"Пивні намети - це пережиток минулого, від якого давно відмовилася уся Європа і уже відмовляються всі міста України. Тож затверджено форму, за якою можна ставити об'єкт літньої торгівлі. Так у ньому обов'язково має бути підвищення, підлога, ог

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.