Новини

Соціум

Керівникам дитсадків доведеться скоротити групи до 20 дітей

Керівникам дитсадків доведеться скоротити групи до 20 дітей

ukurier.gov.ua

Керівникам дитсадків доведеться скоротити групи до 20 дітей

Середа, 25 вересня 2013, 18:32

Максимальна чисельність дітей в групі дитячого дошкільного закладу не може перевищувати 20 осіб, тому їхнім керівникам доведеться приводити групи у відповідність до нормативу.

Про це на брифінгу в МОЗ у середу заявила завідуюча лабораторією гігієнічного забезпечення умов життєдіяльності дітей Інституту гігієни і медичної екології Національної академії меднаук України Аліна Платонова, передає Укрінформ.

"Основна проблема сьогодні - це переповненість дитсадків. Всі знають, у групи приймають аж до 35 дітей. То це не проблема санітарних норм, а проблема порушення з боку адміністрації дитсадка. Не більше 20 - це розрахунки площі обсягу і кубатури освітлення спальних місць, це обсеменіння повітря, це можливість відправляти природні потреби. Тому зараз, звісно, доведеться приводити групи у відповідність до максимальної чисельності", - сказала Платонова.

Вона додала, що такий норматив діяв і в санітарних нормах, ухвалених за часів Радянського Союзу.

Відповідаючи на запитання журналістів чи будуть скорочення у дитсадках, Платонова зауважила, що "ми нічого не змінювали відносно наповнюваності груп - не більше 20 осіб".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.