Новини

Культура

церква юнеско

церква юнеско

galychyna.info

Четвер, 17 жовтня 2013, 17:031258

Цьогоріч Львівщина витратить 215 тис. грн на реставрацію церков, внесених до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

На реставрацію церков 4 церков, внесених до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, в бюджеті Львської області цього року передбачено 215 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Із цієї суми  60 тис. грн. буде виділено на влаштування грозозахисту на церкві св. Юрія XVI-XVII ст. у Дрогобичі.

Нагадаємо, 21 червня Комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО вніс до списку Всесвітньої спадщини 16 дерев’яних церков українського та польського Закарпаття, в тому числі чотири у Львівській області.

До списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО включені у Львівській області: Церква Вознесіння Христового в Потилічу, церкви Св. Димитрія в Маткові, церква Святої Трійці у Жовкві, церква Св. Георгія в Дрогобичі, в Івано-Франківській області – церква Св. Духа в Рогатині, церква Різдва Пресвятої Богородиці в Нижньому Вербижу.

На Закарпатті – церква Вознесіння в Ясинях і церква св. Архангела Михаїла в Ужоку.

До списку також включені польські дерев'яні церкви: церква св. Параскеви у Радружі, церква Різдва Пресвятої Богородиці в Хотинєцу, церкви Св. Архангела Михаїла в Смольніку, церкви Св. Архангела Михаїла в Тужанську, церква св. Івана Апостола в Поврожніку, церква Покрови Пресвятої Богородиці в Овчарах, церква св. Параскеви у Квятоні, церква Св. Архангела Михаїла в Брунарах Вижніх.


Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.