Новини

Інфраструктура

Львівський аеропорт прийме 144 літаки під час Євро-2012

Львівський аеропорт прийме 144 літаки під час Євро-2012

sportanalytic.com

Львівський аеропорт прийме 144 літаки під час Євро-2012

Середа, 6 червня 2012, 10:40

Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького під час Євро-2012 прийме 144 літаки. Про це повідомляє медіа-центр «Львів-2012».

 

Найбільша завантаженість Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького буде 17 червня, у день матчу збірних Данії та Німеччини. Найменше ж повітряних суден прибуде до Львова уже після останнього матчу на «Арені Львів» - 18 червня до аеропорту прилетить лише 9 літаків.

На кожен матч літаки доставлятимуть уболівальників із Німеччини – за час Євро до Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького прибуде 47 екіпажів із летовищ Дюссельдорфа, Мюнхена, Берліна, Франкфурта й Кельна. Збірну Данії підтримуватимуть фанати, які приземляться у Львові на борту 21 літака із Копенгагена та Біллуна. Порівняно небагато уболівальників прибуде до Львова із Лісабона – летовище прийме лише 4 португальські літаки.

44 літаки транспортуватимуть уболівальників з польських міст: із аеропортів Кракова, Варшави, Гданська та Жешува. На час ЄВРО-2012 до Львова прилетить і 28 рейсів з Борисполя.

На час першого матчу, з 7 до 9 червня, у аеропорту приземляться 43 літаки з Німеччини та Португалії, а також з Польщі та з Борисполя. У позаматчеві дні до Львова прибуватимуть планові рейси з Києва. До та після другої зустрічі на «Арена Львів» летовище прийме 39 екіпажів, а перед останнім матчем у Львові до аеропорту прибуде 53 літаки. Ще 9 літаків  приземлиться у Львові після останньої гри – 18 червня.

Нагадаємо, як інформував раніше генеральний директор міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Роман Гонтарев, впродовж Євро-2012 в аеропорту готуються прийняти 50 тис. пасажирів.

«Аеропорт готовий до таких навантажень. Пропускна здатність аеропорту була збільшена у 10 разів, зараз ми можемо обслуговувати до 2 тис. пасажирів на годину. Також закінчено реконструкцію аеродромного комплексу, подовжена злітно-посадкова смуга. Тепер аеропорт «Львів» зможе приймати літаки класу D, які здійснюють далекомагістральні рейси. Також після реконструкції аеропорт має право отримати 2-гу категорію, це означає, що аеропорт зможе приймати літаки і в складних метеорологічних умовах», - зазначив Роман Гонтарев.

Нагадаємо, Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького - міжнародний аеропорт Львова, що є найбільшим в Західній Україні за пасажиропотоком та маршрутною мережею. Розташований на Скнилівку (6 км від центру міста на південь). Він збудований до Євро-2012.

На сьогодні зі Львова пасажири зможуть дістатись у більш, ніж 20 напрямків світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.