Новини

Новини

Львівський аграрний університет звинувачує "Свободу" у рейдерстві

Львівський аграрний університет звинувачує "Свободу" у рейдерстві

demotivators.ru

Львівський аграрний університет звинувачує "Свободу" у рейдерстві

Понеділок, 9 квітня 2012, 11:38

Керівництво Львівського аграрного університету звинувачує депутатів міськради Дублян від ВО "Свобода" у спробі рейдерського захоплення приміщень ВНЗ. Про це йдеться у поширеному прес-службою університету прес-релізі.  

"Депутати міськради Дублян від ВО "Свобода" намагаються перебрати у свою власність три приміщення загальною площею близько 5900 кв. м. До їхніх інтересів потрапили будинок побуту, студентський гуртожиток та колишній хімічний корпус" - сказано у повідомленні.  

Приміщення хімічного корпусу знаходиться в оренді у лікарні, у чому університет зацікавлений, оскільки має 10 тис. студентів та понад 1800 працівників, які можуть користуватися її послугами. У гуртожитку мешкають студенти та люди, що отримали колись місця як працівники університету. Крім того, у приміщенні розташована адміністрація студмістечка, а також міськрада. Третє приміщення – будинок побуту – університет готовий передати для потреб міської ради", - роз'яснюється у повідомленні. 

Натомість ці будівлі дублянська міськрада з ініціативи депутатів фракції ВО "Свобода" має намір перебрати у комунальну власність. 

У повідомленні наголошено, що всі будівлі університету перебувають у державній власності, а отже держава є їхнім розпорядником. 

5 квітня під стінами ВНЗ відбулася акція протесту мешканців Дублян та представників ВО "Свобода", які протестували проти начебто незаконних дій ВНЗ.

Дублянська міськрада та ради сіл Гряда, Грибовичі і Малехів також домовилися провести спільну сесію, щоб об'єднати зусилля "у боротьбі зі свавіллям Львівського аграрного університету". Про це повідомила прес-служба ЛОО ВО "Свобода".

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.