Новини

Інфраструктура

львівський бронетанковий завод

львівський бронетанковий завод

На Львівському бронетанковому заводі ремонтують спецтехніку для потреб АТО

Вівторок, 16 вересня 2014, 15:23

ДП «Львівський бронетанковий ремонтний завод» станом на сьогодні завантажене на 100%, при необхідності працює у вихідні дні, позаурочні години та, окремі дільниці, у три зміни. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

На заводі працює 800 осіб. За словами директора Олександра Остапця, на підприємстві ремонтують техніку для зони АТО.

«Ми ремонтуємо зараз спеціальну техніку, яка знадобиться після завершення всіх дій, під час перемир’я. Ми відправили вже три одиниці. Ремонт однієї одиниці займає до двох місяців. Підприємству бракує кваліфікованих працівників та інженерів. Маємо потребу в інженерах», - розповів Олександр Остапець.

Нагадаємо, на підприємстві виконують роботи для МОУ, а саме: капітальний ремонт тягачів 7 од. БРЕМ -1, 12 од. двигунів В-59, 45 од. коробок К1. На кінцевій стадії підписання угоди на відновлення 5 од. інженерних машин ІМР-2М. Також виїзні бригади підприємства виконують роботи по відновленню техніки у військових частинах.

Завод веде активну роботу по виготовленню легкого бронетранспортера Дозор – Б. Станом на сьогодні повністю зварений корпус бронетранспортера та проводиться комплектація ходової частини і салону виробу. Очікується надходження комплектуючих панелі управління та навігаційного приладу.

За останні два місяці підприємство відновило бронетранспортери БТР-80 для ДП «Укроборонсервіс», БТР-60ПБ для прокуратури Львівської області, БРДМ для ГУ МВС у Львівській області. Зараз проводять капітальний ремонт 9 од. БТР-60ПБ для Західного територіального управління Держприкордонслужби.

Крім того ДП ЛБТЗ має частково документацію та всі можливості для проведення капремонту танків Т-64 всіх модифікацій (виробничі площі, кваліфікований персонал, устаткування, обладнання, новітні технології).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.