Новини

Економіка

Дубневичі

Дубневичі

www.varianty.ne

Дубневичів оштрафували на 60 тис. грн.

Вівторок, 10 березня 2015, 16:16

Господарський суд Львівської області відмовив у задоволенні позову ТОВ «Енергія – Новий Розділ» про скасування рішення АМКУ, згідно з яким компанія має виплатити 60 тис. грн.

Про це повідомляє видання "Наші гроші.Львів".

Львівське обласне територіальне відділення АМКУ встановило, щопротягом 2011-2013 років ТОВ «Енергія – Новий Розділ», що надає в Новому Роздолі послуги з тепло- та водопостачання, включило в договори обов’язкову умову, відповідно до якої набувало неправомірного права на мережі та обладнання, які були збудовані чи реконструйовані за кошти замовників. У договорах також були встановлені неправомірні вимоги до приладів обліку електричної енергії.

Відтак, у листопаді 2014 року АМКУ за порушення законодавства про захист економічної конкуренції наклав на ТОВ «Енергія – Новий Розділ» штраф у розмірі 60 тис. грн.

Товариство не погодилось із рішенням АМКУ і звернулось до суду. На його думку, сам лише факт порушення ТОВ «Енергія – Новий Розділ» наявності в договорах вищезазначених умов не може свідчити та доводити того, що таке порушення було б неможливим за умови існування значної чи будь-якої конкуренції на ринку. Однак суд підтвердив правомірність рішення АМКУ.

Власниками ТОВ «Енергія – Новий Розділ» є міське комунальне підприємство «Розділтеплокомуненерго» (10%) та ТОВ «АПП «Львівське» Ярослава та Богдана Дубневичів (90%), які є нардепами від «Блоку Петра Порошенка».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.