Новини

Інфраструктура

каналізаційний люк

каналізаційний люк

На реконструкцію каналізації на вул. Старознесенській у Львові виділили 3,5 млн грн

П'ятниця, 6 листопада 2015, 17:38

У Львові проводять модернізацію каналізаційного господарства: каналізаційні мережі на вул. Старознесенській вартуватимуть  3,5 млн грн, а на вул. Тракт Грилянський – 2,2 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За інформацією управління інженерного господарства Львівської міськради, розпочались роботи з каналізування вул. Старознесенська – Польова, які виконує компанія «Житлоінвестбуд-ЛВ». У цьому році у міському бюджеті на виконання цих робіт передбачено 3,5 млн грн.

Також тривають роботи з реконструкції каналізаційних мереж вул. Тракт Глинянський, 161 а, б, в, г, 162, 163, 165. Роботи виконує «Інстал Плаза», їх вартість – 2,2 млн.грн. На сьогодні виконано 15% від запланованого обсягу робіт.

Тривають роботи зі встановлення двох станцій дозування реагентів "Ферокс" на площадках каналізаційних насосних станцій (КНС-4 та КНС-5), вартість робіт – 1,9 млн грн.

Як зазначають в управлінні інженерного господарства, виконано роботи з реконструкції каналізаційного колектора Винники-Львів в районі вул. Гайдучка, Краснянська, накрито плитами відкриту ділянку колектора №4 на вул.Кукурудзяній.

У планах – каналізування вул.Дріжджевої та Милорадовича.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.