Новини

Політика

Львівська міськрада

Львівська міськрада

У Львові впроваджуватимуть цифрові технології

Четвер, 17 березня 2016, 13:47

Львівські депутати затвердили цифрове перетворення Львова на 2016 – 2020 роки.

Сьогодні, 17 березня, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли Програму цифрового перетворення Львова на 2016 – 2020 роки.

Метою програми є впровадження інструментів електронного урядування, електронної демократії та модернізації всіх сфер діяльності міста.

Для цього планується побудувати систему безпеки інформаційних систем, автоматизувати діяльність роботи Львівської міської ради та комунальних підприємств. Зокрема, впровадження та розвиток системи електронного документообігу; розвиток проекту "Відкритий бюджет"; здійснення закупівель, що проводяться за рахунок коштів міського бюджету через електронну платформу; створення сервісу "Електронних петицій" до Львівської міської ради; створення повної електронної публічної бази договорів, угод та меморандумів, що були укладені виконавчими органами Львівської міської ради та комунальних підприємств; запровадження систем відео-конференцій для проведення нарад та робочих зустрічей тощо.

Окрім цього планується запровадити систем моніторингу ефективності теплопостачання та водопостачання, а також вуличного освітлення.

За словами голови комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва міськради Андрія Пундора, результатом впровадження цієї програми стануть оптимізовані дорожній рух, робота громадського транспорту, енергоспоживання та зменшені бюджетні витрати. Нагадаємо, відповідно до стратегії розвитку Львова до 2020 року, передбачено запровадження інформаційних технологій в усіх сферах життя міста. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.